تهران، خ ولی عصر، خ خلیل زاده، شماره22

88885341

نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما در ارتباط باشید

صبا برودت پارس
Saba   Boroodat  Pars

کمپرسورها

کمپرسورهای مورد استفاده در محصولات صبا برودت، سازگار با مبردهای آمونیاک و کلیه مبردهای هالوکربن هستند و در تاسیسات تبرید صنایع کشاورزی، لبنیات، شیلات، نفت وگاز و پتروشیمی کاربرد دارند.
ان کمپرسورها شامل انواع ذیل هستند:
کمپرسورهای سیلندر پیستونی
شرکت FRICK INDIA سازنده کمپرسورهای سری 450XL از 2 سلیندر (169CMH) الی 12 سیلندر (1014CMH) به صورت تک مرحله و یا دو مرحله ای (مدل های 6 و 8 سیلندر) با سرعت بین 700RPM الی 1200RPM است که دسترسی به سرعت های ذکر شده به صورت متغییر به روش VSD و با کمک اتصال تسمه یا کوپل مستقیم امکان پذیر می باشد.  توانایی کار در اختلاف فشار بین 2 الی 17 اتمسفر از دیگر مزایای این کمپرسور است. همچنین این کمپرسورها توانایی کارکرد با مبرد آمـونیـاک و هـالـوکـربن ها را جهـت استفـاده در سیستم های تبرید مرتبط با صنایع کشاورزی،یخسازی، غذایی، شیلات، نفت و گاز و پتروشیمی  دارند.

کمپرسورهای اسکرو
​​​​​​​ شرکت FRICK INDIA تولید کننده یونیت کمپرسورهای سریMBM در 7 مدل و توان جابجایی حجم  گاز مبرد از  433CMH الی   3398CHM در بازه کارکرد از دمای +10 الی -45 درجه سانتی گراد است. این کمپرسورها دارای سیستم کنترل ظرفیتSTEP LESS و کنترل حجم داخلیاتوماتیک جهت مطابقت عملکرد کمپرسور نسبت به بازه دمایی ذکر شده هستند. از مزایای دیگر، عدم نیاز به پمپ روغن  به صورت دائم کار، که سبب کاهش هزینه تعمیرات شده و همچنین جهت جلوگیری از پدیده فرار روغن به  کمک اویل سپراتورهای سه مرحله ای، مصرف روغن بسیار پایین است. 

​​​​​​​

سبد خرید