تهران، خ ولی عصر، خ خلیل زاده، شماره22

88885341

نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما در ارتباط باشید

صبا برودت پارس
Saba   Boroodat  Pars

درباره ما

صفحه نخست  |  درباره ما

معرفی شرکت صبا برودت پارس
شـرکـت صبـا برودت پـارس (سهامی خاص)
طراح و تولید کننـده ی تجهیـزات برودتـیِ صنعتـی و سیستم های انتقال حرارت در صنعت برودت، یکی از خوشنام ترین شرکت های کشور در این زمینه  به شمار می رود. 
این شرکت در سال 1383 و با تکیه بر پشتوانه ی اجرایی و دانش و تجربه ی مدیران و مؤسسان در صنعت برودت، پایه گذاری شده و فعالیت تولیدی را در کارخانه جدید و مدرن صبا برودت در زمینی به مساحت 8000 مترمربع در شهرصنعتی سپهر ـ واقع در استان البرزـ آغاز نموده است و طی دو دهه ی اخیر، حرکت مستمـر و شتـابان خود را با نـوآوری و روزآمدی پدیده های برتر صنعتی، به سمت افق های توسعه ی همه جانبه و با هدف برآورده ساختن نیازهای روزافزون بخش ذخیره ی انرژی با عملکرد کیفـی بالا، پیگیری، برنامه ریزی و سازماندهی می کند.   
شرکت صبا برودت با التزام به اهداف زیربنایی و توسعه ای کشور در جهت تحقق خودکفایی صنعتی، انتقال فناوری، داخلی سازی و کیفی سازی قطعات را در تمامی مراحل تولید صنعتی و خدمات، مورد توجه قرار داده است و به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در ساخت تجهیزات برودتی صنعتی شناخته می شود.  
رزومه کاری ارزشمند صبا برودت در بخش های مختلـف صنعتی از جمله صنایع غذایی، دارویی، نفت و پتـروشیمی با بهره مندی از نیروهای متخصص در حوزه های طراحی، سـاخـت، نصـب و راه انـدازی ـ که خـود را متعهـد به برآوردن نیازهای اختصاصی مشتریان می بینند ـ حاصل شده و نشانگر عزم راسخ صبابرودت برای پیشتازی در صنعت تبرید و انتقال حرارت بوده است و ارتباط و نقش این شرکت در بیشتر پروژه های بـزرگ در کشـور، موفقیت صبـا بـرودت را در دوره ای نسبتا کوتـاه از زمان تاسیس، نمـایـان می سازد.  
اخذ گواهینامه بین المللی کیفیت ISO 9001 : 2008  از شرکت MODY INTERNATIONAL  در سال 1390 و همچنین عضویت در انجمن گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع آمریکا (ASHRAE) در سال1396 از جمله مقاطع درخشان در تاریخچه ی این شرکت می باشد. 
حوزه ی فعالیت شرکت صبا برودت در رابطه با طرح های حرارتی ـ برودتی در کشور عزیزمان ایران و  نیز در کشورهای پیرامون خلیج فارس، خاورمیانه، شمال آفریقا و کشورهای مستقل مشترک‌المنافع (CIS) تعیین شده که با استفاده از پتانسیل شرکت های داخلی و خارجی هم گروه این شرکت در کشورهای هلند، فرانسه، انگلستان، آلمان، سوئد و امارات متحده عربی، توانایی بالای این شرکت را در حوزه بازرگانی و زنجیره تامین موجب شده است. 
هم اکنون شرکت صبابرودت پارس با تکیه بر دانش روز و تجربه ی انباشته خود در زمینه ی :
•    طراحی و ساخت انواع مبدل های حرارتی، چیلر،
•    طراحی و محاسبات سیستم‌های حرارتی و برودتی (با مبردهای فریونی و آمونیاکی) طبق طراحی خاص،
•    ساخت کلیه ی دستگاه‌های برودتی (اعم از : سردخانه‌های فریونی و آمونیاکی، چیلر، پکیج، هواساز، ایرواشر، یخسازهای تمام اتومات و مانند اینها)،
​​​​​​​ •    اجرای کلیه ی مراحل ساخت و تجهیز سیستم‌های برودتی کارخانجات، برج‌های مسکونی و شهرک‌ها،
•    طراحی و محاسبه بار برودتی پروژه ها طبق آخرین متد روز با استفاده از نرم افزاری تخصصی،
​​​​​​​ •    طراحی و ساخت و نصب تابلوهای برق کلیه ی دستگاه‌ها با آخرین متد و روش های کاری ویژه، و با اجرای کامل پروژه ها به صورت EPC  با نظارت مستقیم و حرفه ای بر حسن انجام کار ، به توانمندی ها و دستاوردهای بزرگی در این حوزه دست یافته است و همچنان در جهت ارتقـای کیفیت خدمـات و جلب رضـایت هرچه بیشتر مشتـریان خود، بی وقفه تلاش می نماید  و امیدوار است که با تنوع تولید، گارانتی 18 ماهه محصولات و پشتیبانی قطعات به مدت 10 سال، اطمینان و امنیت خاطر مشتریان خود را فراهم نماید. 
شرکت صبا برودت پارس در آستانه ی دهه سوم حضور خود در عرصه ی صنعت برودت کشور، با شعار «تبـرید و سـرمایش، تخصص ماسـت» و به پشتوانه ی زیرساخت ها، دانش و تجربیات ارزشمند خود در زمینه ی سیستم های تبرید آمونیاکی، با جهت گیری جدید، مصمم است تا محصولات تبرید فریونی خود را نیز با کیفیت بالاروانه بازار نماید و تمام توان خود را معطوف به برآوردن نیازهای برودتی بخش های مختلف کشور و بازارهای هدف نماید.

شرکت صبا برودت پارس در این مسیر جدید نیز همچون گذشته، در جهت تامین خواسته های مشتریان خود و با هدفِ قرارگرفتن در جایگاه « قطب صنایع برودتی » کشور، از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.


اسامی هیئت مدیره

  • محمد رضا شمس       مدیریت عامل و عضو هیات مدیره 

  • مظفر توکلی فسخودی     نائب رئیس هیئت مدیره

  • آقای سعید توکلی              عضو هیئت مدیره


شرکت صبا برودت پارس یکی از شرکت های هلدینگ امید آرمان عصر نوین می باشد که در سال ۱۴۰۱ تاسیس شده است.

سبد خرید