تهران، خ ولی عصر، خ خلیل زاده، شماره22

88885341

نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما در ارتباط باشید

صبا برودت پارس
Saba   Boroodat  Pars

سیستم های تولید یخ صنعتی

سیستم های تولید یخ صنعتی
شرکت صبا برودت پارس در زمینه تولیدیخ در بخش های صنعتی، تولیدی، تجاری، دریایی و ساختار عمرانی به طور وسیع فعالیت دارد. کارخانه هاییخ قالبی صبا برای ظرفیت های بین 10 تا 15 تن در روز با مبرد HCFC R 22 و از 20 تا 100 تن در روز با مبرد آمونیاک و برای کار در شرایط اقلیمی ساخته می شوند. 
ویژگی های مهم یخ ساز لوله ای :
​​​​​​​ یـخ سـازهای لـوله ای شـرکـت صبـا بـرودت پارس از لوله های استنلس استیل بدون درز (Seam less) با ظرفیت های مختلف از 15 تن تا 60 تن در روز ساخته شده و به لحاظ طراحی مطابق آخرین استانداردهای روز دنیا است.
ـ این دستگاه کاملا اتوماتیک بوده و بر خلاف يخ ساز قالبی، نياز به نيروی انسانی جهت بارگيری و تخليه یخ نیست. همچنین در قسمت تخلیه و برای انتقال خودکار یخ به هر نقطه ی دلخواه، می توان یک کانوایر قرار داد تا مقدار مورد نیازیخ به صورت اتوماتیک در زمان خاص در محل مورد نظر تخلیه شود.
​​​​​​​ـ يخ لولـه ای را به لحـاظ کوچـک بودن و کیفیـت بالاییـخ  می توان در دستگاه پکینگ فرستاد تا  بطور اتوماتيك در  كيسه های نايلونی بسته بندی شود و بدون دخالت دست و به طور كاملا بهداشتی و در وزن های مختلف به دست مصرف كننده برسد.
​​​​​​​ـ مصرف آب یخ ساز لوله ای باندازه وزن یخ تولید شده می باشد چرا که میزان آب اضافی در محفظه ی پایینی درام جمـع شـده و مجــددا از طـریـق پمــپ بـه قسمـت آب پخش کن بالای درام بـرمـی گردد، لــذا در مقایسـه  بایخ ساز قالبی مقدار زیادی آب صرفه جویی می کند.
ـ اين نوع يخ ساز در مقايسه با يخ ساز قالبی به دلیل نداشتن تلفات برودتی در اثر حذف سيال واسطه (براین ) و مجاورت آب با مبرد حداقل30 درصد کمتر از يخ سازهای قالبی انرژی مصرف مي كند.
ـ لوله های درام یخساز از جنس فولاد ضد زنگ بدون درز  (seam less stainless steel) است که موجب عمر طولانی درام می شود.
ـ هزينه نگهدارییخ ساز لوله ای در مقايسه با يخ سازهای قالبی كه پس از مدت كوتاهی دچار پوسيدگی و  فرسودگی می شوند بسیار پایین تر است .
ـ این نوع یخ ساز به دلیل نصب عمودی نیاز به فضای بسیار کمتری نسبت به يخ ساز قالبی دارد.
​​​​​​​به دلیل عدم چسبندگی این نوع پروفیل یخ و نیز داشتن گرمای نهان ذوب بالا می توان از آن در صنایع مختلف استفاده نمود.

سبد خرید